ویدئو پروژکتور
چیدمان بر اساس :


یکی از مهم ترین نکات در زمان برگزاری همایش ها اجاره ویدئو پروژکتور مناسب است. با این حال زمانی که افراد و شرکت های گوناگون برای رفع نیاز خود قصد اجاره ویدئو پروژکتور را دارند، نمی دانند که مقدار هزینه اجاره پروژکتور چه قدر است. به طور کلی مشخصات مربوط به ویدئو پروژکتور، با میزان هزینه ی اجاره آن رابطه مستقیم دارد. در نتیجه بهتر است برای شروع کار در خصوص این مشخصات توضیحاتی ارائه کنیم.


خدمات وب سایت خانه پروژکتور:

• اجاره ویدئو پروژکتور تهران

• اجاره ويدئو پروژکتور در شهرستان

• اجاره پرده نمایش ويدئو پروژکتور

• اجاره سیستم صوتی

• اجاره سیستم نور پردازی

اجاره ویدئو پروژکتور در تهران در کمتر از یک ساعت به صورت 24 ساعته با توجه به نیاز مشتریان گرامی و حسب نیاز مانند: برگزاری مراسم سخنرانی ، همایش ها و نمایش ها ، جشن ها و...


نکاتی که بایستی درخصوص اجاره و یا خرید بایستی موردتوجه قرارگیرند و در قیمت اجاره ویدئو پروژکتور موثر است:

روشنایی ویدئو پروژکتور:

میزان روشنایی Video projector از مهم ترین شاخصه ها در هنگام اجاره این وسیله به شمار می آید. میزان روشنایی این دستگاه بر حسب لومنز است و بازه اعداد بزرگی را در بر می گیرد ولی به طور معمول برای روشنایی از 2600 تا 16000 لومنز را در نظر می گیرند. به طور کلی می بایست با کارشناسان خانه پروژکتور ارتباط برقرار کرده تا بر اساس نور محیط و اندازه تصاویر و ... بهترین میزان روشنایی انتخاب شود.


با توجه به میزان نور محیط و اندازه تصویر مورد نظر دستگاه مناسب را از ما بخواهید ویدئو پرژکتور های موجود در شرکت 2800 ، 3000 ، 4000، 5500 ، 7500 ، 13000 و 16000 لومنز می باشند.


رزولوشن ویدئو پروژکتور:

میزان رزولوشن ویدیو پروژکتور از دیگر شاخصه های اصلی در هنگام اجاره این دستگاه به شمار می رود. این موضوع به این معناست که تصویر ورودی با داده های دستگاه تناسب داشته باشد و اگر رزولوشن دستگاه با تصاویر ارسالی مطابقت نداشته باشد آنگاه قطعا تصاویر نامناسب و نامطلوبی را از دستگاه Video projector دریافت خواهیم کرد و در نهایت باعث کاهش رضایت افراد حاضر در جلسه یا همایش خواهد شد.


این مورد نیز رابطه مستقیم با نوع تصویر ورودی با دیتا پروژکتور دارد . اگر تصاویر ارسالی با رزولوشن ویدیو پروژکتور برابر نباشد تصویر نامطلوبی خواهیم داشت.

✔ 600*800 : نمایش فیلم ، کلیپ ، عکس با کیفیت تصویر متوسط

✔ 768*1024 : فایل های کامپیوتری ،Word،Excel،Power pointبا کیفیت تصویر خوب

✔ 800*1280 : تصویرهای باHDو رزولوشن های بالا با کیفیت تصویر عالی

✔ 1080*1920 : تصویرFULL HDبا حداکثر رزولوشن موجود


تعداد نفرات:

قطعا رابطه ی مستقیمی میان اجاره ویدیو پروژکتور و تعداد افراد حاضر در جلسه و یا همایش وجود دارد. شما می توانید با استفاده از دسته بندی زیر نوع دستگاه خود را جهت اجاره انتخاب کنید:

• اگر تعداد شرکت کنندگان 20 نفر است شما می توانید از دستگاهی با لومنز 3000 استفاده کنید.

• اگر تعداد شرکت کنندگان 100 نفر است شما می توانید از دستگاهی با لومنز 4000 استفاده کنید.

• اگر تعداد شرکت کنندگان 300 نفر است شما می توانید از دستگاهی با لومنز 5500 استفاده کنید.

• اگر تعداد شرکت کنندگان از 400 نفر فراتر می رود آنگاه می بایست از دستگاهی با لومنز 5500 به بالا استفاده کنید.


ابعاد تصویر مورد نیاز :

ابعاد تصاویر از دیگر شاخصه های مهم در زمان اجاره ویدئو پروژکتور به شمار می آید. به طور کلی اگر همایش شما بزرگ و تعداد شرکت کنندگان زیاد است، در این صورت می بایست ابعاد تصویر شما نیز بزرگ باشد و اگر همایش شما کوچک است آنگاه می بایست ابعاد تصاویر شما نیز کوچک باشد.


ویدیو پروژکتور با توجه به نوع آن که تصاویری از 30 سانتیمتر تا 40 متر ایجاد می نماید از این رو ابعاد مورد نظر با انتخاب ویدئو پروژکتور مناسب رابطه مستقیم دارد.


فاصله پروژکتور تا پرده :

در بعضی موارد به خاطر محدودیت فاصله ویدئو پروجکشن تا پرده نمایش بایستی از پروژکتور با لنز واید(Wide)استفاده نمود که به ویدئو پروژکتور شورت تورو(Short throw)یا خیلی نزدیک(Ultrashort throw)بایستی استفاده نمود که در این خصوص نیز دستگاه مناسب جهت ارائه به مشتریان گرامی موجود می باشد.


کاربرد ویدئو پروژکتور

1- Video projector در منازل

شما می توانید منزل خود را به یک سینمای خانگی تبدیل کنید. برای این کار می بایست در ابتدا یک ویدئو پروژکتور اجاره کرده و آن را به لپ تاپ خود وصل کنید و در نهایت با اجرای فیلم و تنظیم نور محیط، سینما را به خانه خود ببرید.


2- کاربرد های آموزشی

امر تدریس در گذشته امر بسیار دشواری بود چرا که معلمان و یا استادان می بایسیت تمامی نکات مربوط به درس را بر روی تخته گچی و یا تخته ماژیکی برای دانش آموزان و دانشجویان ارائه دهند و این کار باعث می شد هم معلمان و اساتید وقت کافی برای توضیح دروس نداشته باشند و اکثر وقت خود را برای نوشتن مطالب صرف کنند و همچنین دانش اموزان و دانشجویان نیز به ازای این که وقت خود را برای گوش دادن به معلم یا استاد صرف کنند می بایست مطالب را یادداشت می کردند.


علاوه بر این ممکن بود معلمان و اساتید یک بخش از درس را فراموش کند که این مورد می توانست مشکلاتی برای دانش آموزان و دانشجویان به وجود آورد. ولی در حال حاضر معلمان و استادان با اجاره ویدئو پروژکتور از خانه پروژکتور قادر هستند به آسانی دروسی که می خواهند توضیح دهند را از قبل آماده کرده و در کلاس با استفاده از تجهیزات مناسب ویدئو پروژکتور و همین مطالبی که از قبل تهیه کرده اند به نحو بسیار مناسبی و با کیفیتی به امر تدریس مشغول شوند.


انجام این کار هم برای معلمان و اساتید و هم برای دانش آموزان و دانشجویان فواید بسیار زیادی دارد که به عنوان مثال می توانیم به دقت بیش تر در حین تدریس و صرفه جویی در میزان هزینه اشاره ای داشته باشیم. اگر شما نیز در حین تدریس مطالب گوناگون هستید آنگاه می توانید با اجاره ویدئو پروژکتور از خانه پروژکتور باعث افزایش کیفیت تدریس خود شوید و مطالب بسیار بیش تری را به صورت عمقی و مفهومی در کلاس خود به دانش آموزان و یا دانشجویان خود آموزش دهید و حتی در زمان اضافه خود به رفع اشکال دانش آموزان و دانشجویان بپردازید.


3- اجرای بازی های ویدئویی

امروزه کمتر نوجوانی را می توانید ببینید که به بازی کردن با یک صفحه نمایش بزرگ علاقه ای نداشته باشد. افراد و به خصوص نوجوانان زیادی وجود دارند که اقدام به اجاره ویدئو پروژکتور می کنند چرا که می توانند با استفاده از تصاویر بزرگی که این دستگاه ارائه می دهد به تجربه ای شگفت انگیز در دنیای بازی های ویدئویی برسند.


خانه پروژکتور این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی بتوانید اقدام به اجاره ویدئو پروژکتور با قیمتی بسیار مناسب کنید. کیفیت این محصولات توسط خانه پروژکتور تضمین شده و شما می توانید نسبت به هزینه ای که کرده اید اطمینان کامل داشته باشید.


4- همایش ها و مراسمات بزرگ

شاید مهمترین و بیشترین تقاضای اجاره ویدئو پروژکتور برای این بخش باشد. همایش های علمی ، مراسم های معرفی خدمات یا محصولات یک شرکت و حتی مراسم های عروسی و نامزدی از جمله آنهاست. به منظور اجاره ویدئو پروژکتور مناسب برای این گونه مراسم ها مشاوره با کارشناسان خانه پروژکتور بسیار مهم است تا از این طریق با مناسب ترین هزینه ، بهترین ویدئو پروژکتور متناسب با نوع مراسم شما پیشنهاد گردد.کیفیت مناسب ، ابعاد قابل نمایش ، حتی فاصله ویدئو پروژکتور با پرده نمایش از جمله مواردی است که باید به آنها توجه شود.


برای اجاره انواع ویدئو پروژکتور به همراه تمامی ملزومات و همچنین کسب اطلاعات و مشاوره با کارشناسان خانه پروژکتور تماس حاصل نمایید.


اجاره ویدئو پروژکتور با کیفیت عالی :

در خصوص کیفیت برای خرید ویدئو پروژکتور ویا اجاره ویدئو پروژکتور چند نکته حائز اهمیت است که چند مورد در خصوص انتخاب دستگاه مد نظر موثر می باشد :

✔ روشنایی ویدئو پروکتور : هر چه میزان و شدت روشنایی دستگاه ویدئو پرژکتور بالاتر باشد تصویری با کیفیت بالاتر نمایش می دهد.

✔ رزولوشن ویدئو پروژکتور : منظور از رزولوشن میزان پیکسل در واحد مساحت ثابت اطلاق می شود که هر چقدر این عدد بیشتر در نتیجه کیفیت مطلوب تر خواهیم داشت.

✔ کنتراست ویدئو پرژکتور: میزان بالاتر کنتراست باعث بالاتر رفتن کیفیت پخش خواهد بود.


بنابراین با لحاظ کردن هر کدام از موارد ذکر شده می توان ویدئو پروجکشن با کیفیت مورد نظر با قیمت اجاره مناسب تهیه نمود.


اجاره پرده نمایش ویدئو پروژکتور :

برای داشتن تصاویری با کیفیت ، بدون رفلکس نور، وضوح نمایش بالا و... می بایستی از پرده نمایش ويدئو پروژکتور استفاده نمود .


برخلاف این تصور که یک سطح سفید می تواند به جای پرده نمایش ویدئو پروژکتور مورد استفاده قرار گیرد بایستی به این نکته توجه نمود که سطوحی مانند دیوار و یا پارچه باعث افت کیفیت تصویر و نیز سطوحی مانند بنر و یا پلاستیک باعث رفلکس و انعکاس بیش از اندازه نور می شود که این عیب در زمان استفاده طولانی از ویدئو پروجکشن باعث خستگی زود هنگام چشم کاربر می شود .


توصیه می گردد در زمان اجاره ویدئو پروژکتور حتما اقدام به اجاره پرده نمایش با ابعاد مورد نیاز و متناسب با ویدیو پروژکتور انتخاب شده نمایید .


پرده های نمایش ویدئو پروژکتور ارائه شده در شرکت خانه پروژکتور عبارتند از :

پرده نمایش پرتابل ويدئو پروژکتور ( قابل حمل، پایه دار )

پرده نمایش پایه دار 1.50*1.50

• پرده نمایش پایه دار 1.80*1.80

• پرده نمایش پایه دار 2.00*2.00

• پرده نمایش پایه دار 2.50*2.50

پرده نمایش دیواری ویدئو پروژکتور :

• پرده نمایش 1.80*1.80

• پرده نمایش 2.00*2.00

• پرده نمایش 3.00*3.00

پرده نمایشFLOOR UP:

• پرده نمایش 4.00*4.00

اجاره ویدئو پروژکتور ارزان قیمت :

در زمان اجاره ویدئو پروژکتور قیمت اجاره نیز حائز اهمیت می باشد .همچنین وب سایت خانه پروژکتور برای پروژه های دانشجویی و یا مراسمات مذهبی تخفیفات ویژه ای در نظر می گیرد. برای اجاره ویدئو پروژکتور ارزان قیمت و کیفیت عالی با ما تماس بگیرید .


اجاره ویدئو پروژکتور با روشنایی بالا :

اجاره پروژکتور با روشنایی 5500 ، 6500 ، 7500، 13000 و 16000 لومنز و کیفیت بسیار بالا برای داشتن تصاویر با ابعاد بزرگ و وضوح و شفافیت عالی

✔ برای داشتن تصاویر 3*3 تا 30*40 متر مربع

✔ برای تصاویر در ابعاد کوچک اما با روشنایی بسیار بالا

✔ تصویر سازی در محیط هایی که آلودگی نوری زیاد بوده و نیاز به نوری باشد که برآلودگی نوری محیط غالب باشد .

✔ تصویر سازی برای فضاهایی که ویدئو پروجکشن در فاصله دور از پرده قرار می گیرد . زیرا ویدئو پروژکتورهای با روشنایی 6500 لومنز دارای لنز آپشنال بوده و می توان با نصب لنز تله دستگاه ويدئو پروژکتور را در فاصله ای دورتر از حد استاندارد قرار داد .