کمپانی اپسون یکی از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی و ماشین های اداری در دنیا می باشد . از جمله تولیدات اپسون تولید ویدئو پروژکتور با کاربری های مختلف شامل آموزشی ، سینما خانگی ، کنفرانسی و ... بوده و در کنار کیفیت بسیار بالا چه از لحاظ طول عمر دستگاه و لامپ، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، دارای قیمت مناسب نسبت به سایر برندهای موجود می باشد.از مزایای دیگر ویدئو پروژکتور اپسون می توان استفاده از لامپ با تکنولوژی لامپ سرد نام برد که پس از خاموش کردن دستگاه در عرض چند ثانیه کل دستگاه خاموش می شود و احتیاج نیست که مانند مابقی پروجکشن ها صبر کنیم تا فن لامپ را خنک کند .


با توجه به پیشرفت روز افزون تکنوژی ، ویدئو پروژکتور اپسون نیز اقدام به تولید بروز ترین و حرفه ای ترین پروژکتور ها می نماید. ویدئو پروژکتور های با رزولوشنsvga ، xga ، wxga ، wuxga همچنین ویدئو پروژکتور برای فاصله های متفاوت با لنز استاندار، شورت ترو ، التراشورت ترونموده است.

ویدئو پروژکتور اپسون


تکنولوژی ساخت ویدئو پروژکتور اپسون 3LCD می باشد که وضوح و کنتراست بسیار بالایی را تولید می نماید که در بخش تکنولوژی 3LCD چیست به طور کامل در خصوص آن توضیح داده شده است .


شرکت خانه پروژکتور نمایندگی رسمی ویدئو پروژکتور اپسون ارائه دهنده کلیه خدمات فروش ،خدمات پس از فروش ، نمایندگی تعمیر ویدئو پروژکتور اپسون ، لامپ ویدئو پروژکتور اپسون و فروش تجهیزات جانبی ویدئو پروژکتور اپسون آماده همکاری با کلیه همکاران و شرکت ها و ارگان ها در سراسر ایران می باشد .