شرکت پاناسونیک از بزرگترین و بهترین کمپانی ها در تولید تجیزات صوتی و تصویری در دنیا بوده و اقدام به تولید لوازمی مانند ویدئو پروژکتور ، ویدئو وال ، دوربین های مداربسته سیستم های صوت و کنفرانس و... می نماید . کمپانی پاناسونیک در تولید ویدئو پروژکتور پاناسونیک طیف گسترده و متنوع برای هر نوع سلیقه و کاربردی را تولید می کند.


ویدئو پروژکتور های آموزش مناسب برای کلاس های آموزشی و درسی و اتاق های جلسات ، ویدئو پروژکتور های سالنی مناسب برای سالن های کنفرانس ، سینما و رستورانها و سالن های پذیرایی ، ویدئو پروژکتور صنعتی مناسب برای کارهای تصویر سازی روی سازه و Maping که هر کدام از این گروه ها خود نیز دارای مدل های فراوان با امکانات خاص می باشد که برای هر مدل به تفضیل توضیح داده خواهد شد .

ویدئو پروژکتور پاناسونیک


شرکت خانه پروژکتور نماینده رسمی ویدئو پروژکتور Panasonic با بهره گیری از زبده ترین تیم مشاوره و فروش آماده ارائه بهترین راهکار و انتخاب پروژکتور مناسب با نیاز شما سروران گرامی می باشد . همچنین بخش فنی شرکت در خصوص تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک ، نصب و همچنین تهیه لوازم جانبی مانند لامپ ویدو پروژکتور پاناسونیک و نیز پرده نمایش و غیره ، با دارا بودن بروز ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر در بخش تعمیرات آماده خدمت رسانی می باشد.


تکنولوژی های ساخت ویدئو پروژکتور پاناسونیک DLP ، 3LCD ، LASER ،بوده که در ادامه در خصوص هر کدام توضیحاتی داده می شود .


تکنولوژی DLP کنتراست بسیار بالایی دارد و در ویدئو پروژکتور های سری DZ و لیزری استفاده می شود.


تکنولوژی 3LCD که از اپتیک و منشور ال سی دی ساخته شده ودستگاه های آموزشی و کنفرانسی بیشتر از این نوع هستند.


تکنولوژی Laser که به خاطر حذف لامپ های معمولی و استفاده از لیزر دارای عمری حدود 20.000 ساعت بوده و ساختار اپتیک آن دی ال پی می باشد.