+98 21 22355833
وبسایت رسمی خانه پروژکتور
منو خانه پروژکتور

دانگل ویدئو پروژکتور

در بسیاری از موارد کاربر می خواهد تصاویر موجود بر روی گوشی موبایل ، تبلت ، لب تاب  و هر وسیله  دیگری که امکان اتصال از طریق wi fi  را داراست در ابعاد بزرگتر و با کیفیت نمایش دهد . بهترین وسیله برای کار dongle  می باشد  .
دانگل این رامکان را به شما می دهد  که در سریع ترین  زمان و بدون نیاز به هر گونه کابل و لوازم جانبی اضافی اطلاعات و تصاویر خود را به ویدئو پروژکتور ویا تلویزیون منتقل نمایید .
با توجه به هر گیرنده ممکن است پورت های ورودی مختلف داشته باشد ، شرکت های تولید کننده دانگل نیز اقدام به تولید دانگل با پورت های اتصال مختلف نموده اند :
دانگل HDMI : معمول ترین نوع دانگل که از طریق اتصال به پورت  hdmi  گیرنده انتقال تصویر را انجام می دهد . این نوع دانگل برای شروع به کار احتیاج به برق دارد و برای این منظور یک کابل برق که یک سر آن به دانگل و سر دیگر آن که usb  میباشد به شارژر و یا پورت usb  گیرنده متصل می شود . 
 دانگل  VGA  : اگر که پورت های ورودی گیرنده دارای پورت  vga  باشد از این دانگل استفاده می شود .
دانگل  USB   : به خاطر دارا بودن پورت  usb  در اکثر ویدئو پروزکتور های تولیدی یکی از بهترین نوع دانگل می باشد . از محاسن این دانگل عدم نیاز به تامین برق برای آن می باشد و پس از وصل نمودن به پورت مورد نظر دانگل آماده به کار می باشد .