+98 21 22355833
وبسایت رسمی خانه پروژکتور
منو خانه پروژکتور

پرده ویدئو پروژکتور

پرده نمایش ویدئو پروژکتور :
پرده نمایش از عوامل اصلی و تاثیر گذار در تصویر ویدئو پروژکتور می باشد .

بسیاری از افراد بر این تصور هستند که می توان از دیوار ، پارچه ، بنر ویا تخته وایت برد به جای پرده نمایش استفاده نمود، اما پرده نمایش به خاطر جنس پارچه و الیاف و مواد بکاررفته در آن باعث نمایش تصویر با بهترین کیفیت و رزولوشن می شود.

برندهای مطرح پرده نمایش شامل scope – reflecta – sopar  و ... می باشند که شرکت خانه پروژکتور کلیه مارکهای فوق را با بهترین کیفیت و یکسال گارانتی به مشتریان گرامی ارائه می نماید

با توجه به نوع استفاده و کاربرد به دسته های زیر تقسیم می شود : 
در مواردی که از ویدئو پروژکتور و پرده نمایش به صورت پرتابل استفاده می شود بایستی از پرده نمایش پر تابل استفاده شود
در مواردی که پروژکتور و پرده بصورت ثابت استفاده می شود یعنی اینکه به سقف یا دیوار وصل شده است از پرده نمایش سقفی دیواری استفاده می شود .
پرده نمایش سقفی – دیواری در 2 نوع پرده نمایش سقفی دستی و پرده نمایش سقفی برقی می باشد که در نوع دستی بوسیله نیروی دست پرده بالا و پایین میرود و در نوع برقی پرده بوسیله یک موتور الکتریکی که بر روی آن تعبیه شده بوسیله ریموت کنترل بالا و پایین میرود .
نوع دیگری از پرده نمایش ویدئو پروجکشن ، پرده نمایش floor up  یا از پایین باز شو می باشد . این پرده شامل یک پروفیل آلومینیم می باشد که بر روی زمین قرار گرفته و پرده از پایین به بالا باز می شود و 2 بازوی آکوردئونی که در 2 طرف پاچه پرده نمایش تعبیه شده همزمان باز شده و پرده را در ارتفاع مورد نظر نگه می دارند .
 پرده نمایش منحنی  از دیگر محصولات پرده می باشد که به صورت محدب باز شده و بیشتر برای محیط های سینمایی و یا تصاویر خاص استفاده می شوند . دلیل تولید این نوع پرده تسلط بیشتر بیننده بر کل تصویر می باشد.
پرده نمایش تحت شبکه ، همان پرده نمایش برقی می باشد با این تفاوت که این پرده از طریق کابل شبکه به ویدئو پروکرتور وصل شده و با روشن شدن ویدیو پروژکتور همزمان پرده باز شده و با خاموش شدن پروژکتور پرده جمع می شود.